Mūsų siūlomos paslaugos ir produktai

Kam reikalinga internetinė svetainė?

Internetinė svetainė – tai vieta, kurioje pirkėjai gali rasti jūsų prekes ir paslaugas. Užsukus į nekokybiškai ir nepatikimai atrodančią internetinę svetainę, klientai visuomet bent du kartus pagalvos, ar jūsų prekės ir paslaugos tikrai vertos jų pinigų. Gerai ir moderniai atrodanti internetinė svetainė panaikins bet kokias abejones! Jums belieka išsirinkti, kas atitinka jūsų poreikius – el. parduotuvė ar reprezentatyvi svetainė. Visa kita palikite mums!

Internetinės svetainės nauda verslui

Internetinė svetainė jūsų verslui naudinga dėl trijų pagrindinių priežasčių:

 1. Šiais laikais mus supa daug pasirinkimų. Todėl klientams jau iš pirmo žvilgsnio svarbu suprasti, kad siūlote kokybiškas prekes ar paslaugas. Internetinė svetainė užtikrina, kad atrodysite patikimai, o jūsų pirkėjai grįš vėl ir vėl.
 2. Čia galite parodyti ir pristatyti savo prekes. Fizinėse parduotuvėse perkama tik išvaizda; internetinėje svetainėje atskleisite pačias geriausias savo prekių ar paslaugų savybes.
 3. Įsigilinsite į savo klientus ir jų poreikius. Padėsime dar geriau suprasti, kas perka jūsų produktus ar paslaugas, o tai leis greičiau ir tikslingiau pasiekti jūsų auditoriją.

Reprezentatyvi svetainė

Reprezentatyvi svetainė – tai langas į jūsų verslą. Čia pateiksite svarbiausią informaciją, kurią norite parodyti klientams. Savo internetinėje svetainėje galėsite parodyti teikiamas prekes ir paslaugas, jas aprašyti pačiu patraukliausiu būdu ir suteikti visą informaciją, kurios ieško jūsų pirkėjai. Pasiūlykite savo klientams paprastumą, bet ne prastumą!  

Elektroninė parduotuvė

Elektroninė parduotuvė yra skirta parduoti jūsų prekes ar paslaugas. Čia parodysite viską, ką turite asortimente. Įkėlus protingai ir sumaniai aprašytas prekes ar paslaugas, iškart pastebėsite rezultatus, nes jūsų produktai taps daug labiau pastebimi. El. parduotuvėje įdiegus mokėjimo sistemą, pirkėjai galės iš karto įsigyti jūsų prekes, o pinigai keliaus tiesiai jums be tarpininkų. Elektroninės parduotuvės sukūrimas ir paleidimas užtrunka šiek tiek ilgiau, tačiau čia jūsų prekės bus pasiekiamos vieno mygtuko paspaudimu!

Tapkite dar labiau matomais!

Sumaniai parašyti SEO tekstai yra kelias į jūsų prekių ar paslaugų matomumą bei jūsų verslo sėkmę. SEO tekstų naudą pabrėžia visi su interneto reklamomis dirbantys profesionalai.

Kas yra SEO tekstai?

SEO tekstai – tai jūsų svetainei sukurti tekstai, kuriuose vartojami jūsų prekes ar paslaugas geriausiai atitinkantys raktažodžiai. Dažniausiai SEO straipsniai yra sudaryti bent iš 300 žodžių; straipsniai parašyti taip, kad jie būtų lengvai perskaitomi ir suprantami.

Kokia SEO tekstų nauda verslui?

Patalpinę tinkamai parašytus SEO tekstus, būsite užtikrinti, kad jūsų verslo internetinis puslapis bus pritaikytas paieškos sistemoms – tai reiškia, kad jūsų svetainę pasieks ne tik dabartinė auditorija, bet ir nauji lankytojai bei būsimi jūsų klientai. Kokybiški SEO tekstai užtikrinta, kad jūsų svetainė visada bus paieškos sistemos viršuje, o jūsų ieškoję žmonės greitai supras, ką norite jiems pasiūlyti.

Kodėl būtina periodiškai prižiūrėti SEO?

SEO priežiūra – tai investicija į jūsų svetainės matomumą ir verslo pasiekiamumą. Mūsų tikslas – išlaikyti ir gerinti raktinių žodžių pozicijų rezultatus. Svarbu laiku užkirsti kelią galimoms klaidoms, dėl kurių jūsų svetainės pozicija natūraliuose paieškos rezultatuose kris žemyn, o lankytojų srautas gerokai sumažės. Būtina stebėti bet kokius pokyčius ne tik jūsų pačių, bet ir jūsų konkurentų svetainių pozicijose. Taip didės ne tik jūsų verslo žinomumas, bet ir pardavimai!

Mes jums padėsime!

SEO tekstų kūrimas, priežiūra ir optimizavimas yra daug laiko užimantis darbas. Neprofesionaliai paruošti tekstai gali reikšti, kad klientai niekada net neišvys jūsų prekių ir paslaugų. Mes jums padėsime to išvengti!

Ką mes darome?

 • Padedame identifikuoti jūsų verslui svarbiausius SEO raktinius žodžius.
 • Pritraukiame visiškai jūsų poreikį atitinkančius vartotojus.
 • Atliekame vidinio SEO auditą.
 • Analizuojame raktažodžius, įvedame naujus žodžius, randame tinkamiausius sinonimus.
 • Koreguojame jau esamą turinį, kad sulauktumėte dar geresnių rezultatų ir naujų lankytojų srauto.

Peržvelkite savo SEO tekstus

Yra keli požymiai, kurie padės pasitikrinti, ar jūsų svetainės tekstai yra draugiški paieškos sistemoms:

 • Tekstas siekia bent 300 žodžių ir yra lengvai skaitomas.
 • Straipsniai išdėstyti pastraipomis, kad skaitytojui būtų lengviau perskaityti informaciją.
 • Svetainės tekstuose vartojami raktažodžiai, kurie tinkamai apibūdina jūsų prekes ir paslaugas.
 • Raktažodžiai pateikiami su nuorodomis į kitus tekstus jūsų svetainėje.
 • Tekstas yra iliustruotas asociatyviomis nuotraukomis.

Jūsų verslo viršelis

Puikus verslo dizainas – tai jau bent pusė gerai atlikto darbo! Geras dizainas ne tik kelia pasitikėjimą, bet ir užtikrinta, kad jūsų klientai noriai pasiliks jūsų internetinėje svetainėje ir toliau domėsis jūsų prekėmis. Blogi dizaino sprendimai kelia nepasitikėjimą ir abejones – o tai privers klientus ieškoti prekių ar paslaugų pas jūsų konkurentus.

Tiesiai į dešimtuką

Papasakokite mums apie tai, ką darote, o mes panaudosime savo žinias ir patirtį tam, kad sukurtume jūsų poreikius atitinkantį produktų ir paslaugų dizainą.

Mes galime:

 • sukurti logotipą.
 • paruošti spaudos maketus: katalogus, skrajutes, lankstinukus ir plakatus.
 • sumaketuoti visas reikiamas reklamas.
 • padėti jums su bet kokiais jūsų verslui reikalingais vizualais. 

Kam reikalingas geras svetainės dizainas?

Svarbu ne tik turėti savo internetinį puslapį, bet ir parodyti jame, kad teikiate tik aukščiausios kokybės prekes ir paslaugas. Puslapio dizainas turi būti ne tik gražus, bet ir funkcionalus. Į jūsų internetinį puslapį užsukę vartotojai turi rasti viską vos keliais mygtuko paspaudimas, kad skirtų savo laiką įsigyti jūsų prekes ir paslaugas, o ne ieškoti informacijos, kuri jau ir taip turėjo būti aiški.

Išskirtinis verslo vizualas

Pirmasis įspūdis yra nepamirštamas, todėl grafinio dizaino sprendimai jūsų verslui bus tai, kas įsimins ilgiausiai ir geriausiai. Kiekviena prekių ir paslaugų sritis turi savo spalvas ir formas, būtent todėl kečupas niekada nebus žalias. Svarbu, kad jūsų verslas klientams keltų tik teigiamas asociacijas – todėl profesionalai pažvelgs į jūsų verslo dizainą iš įvairių pusių ir padės priimti geriausius sprendimus. 

Todėl mes:

 • Išsiaiškinsime jūsų asmeninius poreikius.
 • Aptarsime dizaino stilių, kuris geriausiai išpildytų jūsų verslo specifiką.
 • Parinksime tinkamiausias spalvas, kurios geriausiai tiks jūsų prekėms ir paslaugoms.
 • Atrinksime prioritetus, kuriuos būtina akcentuoti pirmiausia.
 • Aptarsime techninius klausimus ir kaip viskas bus įgyvendinta, detaliai papasakosime apie failus, su kuriais dirbame.
 • Sukursime jūsų verslą atspindintį dizainą ir padarysime reikiamas korekcijas.
 • Suruošime galutinį failų paketą ir pritaikysime įvairioms platformoms.

Tai – būtinybė

Kodėl reklama Facebooke yra būtina? Atsakymas paprastas – Facebookas yra vieta, kur sugrįžtama vėl ir vėl, ir vėl. Priklausomai nuo žmonių įpročių, šiame socialiniame tinkle galima lankytis rečiau, bet ilgesniam laikui; arba dažniau – bet trumpesniam laikui. Todėl garantuojame, kad Facebooke jūsų klientai apsilanko bent kelis kartus dienoje. Jei norite būti matomi ir lengvai pasiekiami, reklama šiame socialiniame tinkle nėra pasirinkimas, tai – būtinybė.

Kokia turi būti jūsų žinutė?

Kadangi šiame socialine tinkle žmonės lankosi bent kelis kartus dienoje, jie gauna milžinišką kiekį informacijos. Turite būti užtikrinti, kad jūsų žinutė bus tikslinga ir trumpa, tačiau informatyvi ir įtraukianti. Tyrimais įrodyta, kad vartotojai kiekvienai reklamai skiria vos keletą sekundžių. Mes pasirūpinsime, kad šį trumpą laiką klientai jus ne tik suras, bet ir su jumis pasiliks.

Ką iš Facebooko reklamos gausite jūs?

 • Facebooke jūs tapsite dar labiau matomi. Čia renkasi daug žmonių, ir visi jie yra potencialūs klientai.
 • Sukursite savo įvaizdį. Galite pasirinkti, kokia įmone norite būti ir kokią žinutę  skleisite. Facebookas yra geriausia vieta greitai parodyti save visam pasauliui.
 • Artimai bendrausite su savo klientais. Taip ne tik pritrauksite naujų klientų, bet ir užsiauginsite lojalią auditoriją.
 • Priešingai nei kitos, Facebooko reklama yra labai lanksti. Čia turite galimybę ne tik rimtai reklamuotis, bet ir parodyti linksmąją ar jautriąją verslo pusę.
 • Gausite greitą grįžtamąjį ryšį – tai padės jums dar labiau tobulėti.

Pirmieji žingsniai

Tikėtina, kad pirmuosius Facebooko reklamos žingsnius žengsite jūs patys. Šaunu! Tai įrodo, kad esate šiuolaikiškas ir greitai prie pokyčių prisitaikantis verslas! Yra daug dalykų, kuriuos galite pasidaryti patys: susikurti savo puslapį, jį aprašyti, sukelti reikiamą informaciją, taip pat susieti savo svetainę su jūsų Facebooko puslapiu, pridėti mokėjimo metodą ir taip toliau. Jūsų galimybės čia neribotos! Tačiau…

… mes padėsime viską atlikti greičiau ir efektyviau

Kiekviena sekundė socialiniuose tinkluose gali būti verta tūkstančių. Mes užtikrinsime, kad kiekviena jūsų reklama pataikytų tiesiai į dešimtuką.

Ką darome?

 • Išsiaiškiname, ką norite pasiekti su Facebooko reklamomis, ir nustatome jūsų verslo kampanijos tikslą. Tai gali būti pardavimų skatinimas ir auginimas, jūsų verslo įvaizdžio formavimas ar jūsų prekės ženklo žinomumo didinimas.
 • Išrenkame komunikacijos priemones atsižvelgdami į jūsų poreikius.
 • Pasiūlome daugybę idėjų, kokios reklamos galėtų jums tikti. Tačiau tik jūs savo verslą išmanote geriausiai, tad lemiamas žodis – jūsų.
 • Sudarome reklamos biudžetą.
 • Pateikiame reklamos rezultatus, įžvalgas ir rekomendacijas.