Įkurtas naujas verslas. Kas toliau?

Pirma mintis – reklamuoti jį patiems. Tačiau viską aprėpti gana sunku, tad galiausiai geriausia yra kreiptis į specialistus. Juk prekės ženklo komunikacija susideda iš daug daugiau nei paprasto įrašo, patalpinto į „Instagram“ arba „Facebook“.  

Kyla klausimas – o kokia gi nauda verslui iš skaitmeninės rinkodaros ir komunikacijos? Visai nesvarbu, įmonė nauja ar sena, šis klausimas kyla daugeliui.

Pagrindinis kampanijų tikslas – pažinti savo tikslinę auditoriją bei perduoti jai pagrindinę žinutę, kuri įprasmina įmonės veiklą ir produktus. Tačiau įvaizdžio žinutė negali būti sukurta dirbtinai. Ji turi atitikti komandos vertybes, pasaulėžiūrą, mąstyseną ir, žinoma, derėti su verslo specifika.

Norint sėkmingai komunikuoti savo įmonės žinutę, šiandien vien „Facebook“ neužtenka. Pavyzdžiui, tokie socialiniai tinklai kaip, „Instagram“ ir „TikTok“ tampa vis populiaresni; čia patalpinti įrašai sulaukia netgi daugiau dėmesio nei „Facebook“. Kiekvienas socialinis tinklas turi savo specifiką, tikslą ir auditoriją, todėl savo žinutę galima paskleisti dar tikslingiau. Pavyzdžiui, „LinkedIn“ yra pritaikytas profesionaliai darbinei sklaidai, tad čia galima pradėti bendradarbiavimą su kitais verslais ir jų vadovais, ieškančiais būtent tokio produkto ar paslaugos, kurias jūs siūlote. 

Norint greitai prisitaikyti prie rinkos poreikių, verslai turi perprasti ir valdyti ne vieną socialinių tinklų kanalą, o į tai reikia investuoti nemažai laiko ir išlaidų.

Tačiau visos investicijos atsiperka šimteriopai. Profesionaliai parengta reklama skaitmeninėje erdvėje leidžia pasiekti tikslinę auditoriją greičiau ir veiksmingiau. Patikėję savo prekės ženklą reklamos agentūrai, galite ramiau atsikvėpti. Reklamų agentūros skiria visą savo laiką stebėti rinkos tendencijas, analizuoti konkurentų veiksmus bei mokytis rinkodaros ypatumų. Visi reklamų agentūrų sprendimai yra priimami pagal naujausias tendencijas, neprisirišama prie to, kas buvo laikoma sėkminga anksčiau, tačiau nebeveiksminga dabar. 

Išvengti klaidų ir pasiekti užsibrėžtų skaitmeninės rinkodaros tikslų jums padės tik šios srities profesionalai. Todėl net neabejokite ir kreipkitės konsultacijai – mes išpildysime didžiausius jūsų lūkesčius!